menu

Other, Projectcoördinator Duurzame Energie bij Solar Provider Group

 

Projectcoördinator Duurzame Energie

Ben jij een echte gestructureerde teamspeler? Kan je meerdere projecten naast elkaar uitvoeren? En wil jij werken aan de toekomst van groene energie? Dan zoeken we jou! Kom werken bij Solar Provider Group (SPG) als projectcoördinator en draag bij aan de energietransitie in Nederland door het ontwikkelen van zonneparken.

SPG is een ontwikkelaar van zonnepark en internationaal vertegenwoordigd met verschillende kantoren in Canada, Verenigde Staten, Duitsland en Nederland (Utrecht). Het Nederlandse team bestaat op dit moment uit vier gedreven collega’s die zich elke dag inzetten om zonnepark projecten te ontwikkelen die passen binnen de lokale omgeving en vanuit financieel oogpunt een gezonde business case vormen. Binnen ons team kom je terecht in een flexibele, ambitieuze en toegewijde organisatie.

Wat is ons doel?

Met SPG hebben wij de ambitie om wereldwijd 1 Gigawatt aan projecten te realiseren. Hierin is de Nederlandse markt van groot belang. Het hoofddoel van je werk is om de bestaande potentiële pijplijn aan projecten om te zetten in projecten die ook daadwerkelijk gebouwd kunnen worden. Hiervoor moet je als projectcoördinator principe medewerkingen, vergunningen, aansluitingen en subsidie verkrijgen.     

Waarvoor ben je verantwoordelijk?

Als projectcoördinator zal je duurzame relaties moeten smeden met gemeenten, netbeheerders en omwonenden. Om dit te bereiken, schrijf je voorstellen die passen binnen de beleidskaders, die rekening houden met de belangen van omwonenden en daarnaast een bijdrage leveren aan de natuurlijke omgeving waarin het zonnepark is gelegen. Om jouw projecten tot een succes te maken, zul je functioneren als de spin in het web: Jij bent de verbindende factor tussen alle stakeholders.

Binnen ons team verdelen wij de projecten onder de twee projectcoördinatoren. Jij zal je eigen projecten toegewezen krijgen en bent in principe voor het hele proces verantwoordelijk. Wij hechten veel waarde aan eigen verantwoordelijkheid en ontwikkeling. Je zult dus meteen eigen verantwoordelijkheid dragen over in ieder geval de volgende zaken:

 • Het opstellen van principeverzoeken en het verkrijgen van principe medewerkingen.
 • Het ondersteunen en coördineren van vergunningaanvragen en het verkrijgen van vergunningen.
 • Het verkrijgen van een akkoord om het project op het net aan te sluiten én het verkrijgen van positieve aansluitmogelijkheden.
 • Het onderzoeken van nationaal, provinciaal en gemeentelijk beleid om nieuwe projecten te kunnen identificeren.

Ook willen wij jou een kans bieden om nieuwe ideeën en methodes uit te proberen en zo tot innovatieve oplossingen te komen voor het ontwikkelen van zonneparken. Binnen ons team denken wij onder andere na over het onderstaande. Graag horen we ook waar jij over nadenkt.

 • Energie opslag
 • Meervoudig ruimtegebruik
 • Directe teruglevering (“distributed grids”)
 • Omgevings- en stakeholdermanagement
 • Mogelijkheden voor financiële participatie

Naar wie zijn wij op zoek?

Wij zoeken naar een jong en gedreven persoon die zich in wilt zetten om de energietransitie in Nederland een stapje verder te brengen (dit is ook hard nodig!). Jij bent of kan onder andere:

 • hbo of wo afgestudeerd in de richting van Milieu-(of andere) engineering; Milieukunde; Aardrijkskunde; Stedelijke planning of een aanverwante discipline;
 • ondernemend en doorzetter;
 • gestructureerd en detail gericht;
 • je vinden in de kernwaarden van SPG: teamwerk, vasthoudendheid, delen, duurzaamheid, passie en verantwoordelijkheid;
 • vloeiend Nederlands en Engels spreken en schrijven;
 • ervaring in de zonne-energie of projectontwikkeling is niet vereist (maar wel een pré);

Wat kan je verwachten?

 • Vergoeding: Marktconform met optie tot verschillende extra’s en bonussen.
 • Contract: Beginnend met 1 jaar en mogelijkheid tot verlenging.
 • Kans: Snelle ontwikkeling in aantrekkelijke en groeiende sector.
 • Locatie: Flexibel tussen kantoor in Utrecht en je eigen thuis.
 • Aanvang: In goed overleg, liefst zo snel mogelijk.

Krijg je hier energie van?

Wat leuk! Solliciteer door je CV en motivatiebrief te uploaden onderaan deze pagina. Wij zetten jouw sollicitatie rechtstreeks door naar Solar Provider Group.

 

Solliciteer, Projectcoördinator Duurzame Energie bij Solar Provider Group

Sleep hier je bestand ofSelecteer bestand
Gekozen bestand: Verwijder
Plaats bestand
Sleep hier je bestand ofSelecteer bestand
Gekozen bestand: Verwijder
Plaats bestand
Ik heb de privacy voorwaarden van YSE gelezen en ga daarmee akkoord

Kunnen we je helpen?

Wij nemen contact met je op